عطر ادکلن پرنسس مارینا دو بوربون | Princesse marina de bourbon |

پرنسس مارینا دو بوربون خانه عطر فرانسوی است که توسط مارینا گاسری تأسیس شد، که شوهرش پرنس آندره از بوربن-پارما، عضو باستانی بوربن سلسله پارما، است که اعضای آن بر فرانسه، ناوار، پادشاهی ناپل، دوکی پارما حکمرانی می‌‌‌کردند و هنوز هم تا به امروز اسپانیا را اداره می‌‌‌کنند.

مارینا گاسری در 5 سپتامبر – در همان روز تولد لویی چهاردهم – به دنیا آمد. در کودکی دوران دشواری را پشت سر گذاشت و تنها ظرف چند سال به زن جوان بسیار زیبایی تبدیل شد و برای موفقیت مصمم و تشنۀ دانش بود. برای تأمین هزینه تحصیلش، زیر دست آرایشگر معروف الکساندر دی پاریس کار کرد و دستیار اصلی وی شد.

مارینا، به عنوان دستیار یکی از برجسته‌ترین آرایشگران مو در پاریس، با برخی از ثروتمندترین، قدرتمندترین و مشهورترین نام‌‌‌های اروپا کار کرد. پس از فتح این حلقه اجتماعی با جذابیت و هوشمندی‌اش، به سن تروپه دعوت شد. در آنجا، با شاهزاده‌اش آشنا شد: آندره بوربن از خانواده پارما. با هم، به پاریس بازگشتند و سرانجام در سال 1960 ازدواج کردند.

اندکی پس از ازدواج، مارینا کار خود را به عنوان طراح داخلی آغاز کرد و اشیای هنری را برای خانه و دفاتر مشتریان ارائه می‌کرد. افراد مشهور و اشراف اروپایی به دلیل سلیقه بی‌عیب وی به او اعتماد می‌کردند.

پرنسس مارینا، برای رسیدن به برند خلاق جدیدی، می‌‌‌خواهد عطر بسازد و با ژیل پومرئو قرارداد امضا کرد. برای حمایت از سرمایه‌گذاری جدید خود، فروشگاه مفهومی خود را در پاریس، در بلوار دو کورسل، که در سراسر جهان به خاطر اشیای متنوع دکور و لباس مشهور است، افتتاح کرد. پرنسس اغلب در محل بوتیک اقامت دارد، که در آن مفتخر است که عطرهای خود را به همراه سایر محصولات لوکس ارائه کند. بسیاری از عطر‌‌های موجود در این خط تولید مخصوص نخبگان و چهره‌‌‌های سلطنتی است. برخی دیگر ادای احترامی به میراث فرانسوی اوست. اولین عطر، عطر زنانه مارینا ده بوربن، در سال 1994 عرضه شد.

لینکهای مفید : پرنسس مارینا دو بوربون | Princesse marina de bourbon | ادکلن پرنسس مارینا دو بوربون | عطر

دیدگاهی بنویسید