عطر ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه | Roberto Verino RV Pure for Her

عطر ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه-Roberto Verino RV Pure for Her

عطر ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه-Roberto Verino RV Pure for Her عطری است خنک و تند.این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور فور هر-Roberto Verino RV Pure for Her عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه-Roberto Verino RV Pure for Her

عطر ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه-Roberto Verino RV Pure for Her،عطری است خوشبو و شیک که با رایحه شاداب، نیمه شیرین و سبز بنفشه و همراهی رایحه لطیف و خوشبوی گل های رز و ابریشم آغاز می شود. با گذر زمان و با قدرتمند شدن رز و ابریشم عطر حالت پودری لطیفی پیدا می کند که با شیرینی متعادلی از مشک و تلخی کمی از چوب ها ترکیب شده تا رایحه ای زنانه، خوشبو و جذاب را به وجود بیاورند.

محصول کاملا جدید و موفقی است که توسط Domitille Bertier خلق شد. این عطر حسی از تمیزی، تازگی، سرزندگی و شادابی را در بانوان زنده کرده و به معیارهایی بیش از زیبایی ظاهری اهمیت می دهد.

بطری روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه به شکل یک دایره‌ی ساده طراحی شده بسیار خوش‌دست به نظر می‌رسد. روی بطری نام Pure با چرخشی ۹۰ درجه‌ای به سمت چپ کار شده است. درپوش بطری به رنگ نقره‌ای است و عبارت RV روی آن خودنمایی می‌کند.

  • رایحه اولیه : فلفل , صمغ گالبانیوم , برگ بنفشه
    رایحه میانی : رز , گل ابریشم , گل سوسن
    رایحه پایه : خزه درخت بلوط , مشک , سدر

خرید ادکلن اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه

ادکلن روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه

روبرتو ورینو آر وی پیور زنانه

Roberto Verino RV Pure for Her

دیدگاهی بنویسید