عطر ادکلن آدیداس آیس دایو | Adidas Ice Dive

عطر ادکلن آدیداس آیس دایو-Adidas Ice Dive

عطر ادکلن آدیداس آیس دایو-Adidas Ice Dive عطری است خنک.این عطر در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن آدیداس آیس دایو-Adidas Ice Dive عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن آدیداس آیس دایو-Adidas Ice Dive
عطر ادکلن آدیداس آیس دایو-Adidas Ice Dive

عطر ادکلن آدیداس آیس دایو-Adidas Ice Dive،که توسط Philippe Bousseton خلق شد، با رایحه خنک خود بهترین انتخاب برای روزهای گرم و بلند تابستانی می باشد. این عطر دارای ترکیبی از مواد اولیه منحصر به فرد، همچنین رایحه ای خارق العاده است که توانسته هواداران بسیاری را تا به امروز به خود اختصاص دهد و حسی سرشار از شادابی، لذت و آرامش را با خود به ارمغان می آورد.

پس از اسپری‌کردن این عطر روی پوست و محل نبضتان بوی گیاه پاتچولی، گریپ‌فروت ژاپنی، پرتقال ماندارین، اسطوخودوس، کیوی، نارنج و آویشن در فضای اطرافتان پر می‌شود. پس از مدتی این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی می‌دهند. نت‌های میانی از گل شمعدانی، گیاه پاتچولی و چوب صندل تشکیل می‌شوند. در ادامه و با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این نت‌ها از ترکیب فلفل، وانیل، مشک و دانه‌ی تونکا ساخته می‌شوند.

بطری این عطر بسیار شیک و زیبا ساخته شده و به‌راحتی در کیف و داشبورد خودرو جا می‌شود. روی شیشه در کادری مشکی‌رنگ، نشان معروف Adidas را مشاهده می‌کنید. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود. درپوش بطری به رنگ مشکی بوده و شکلی استوانه‌ای دارد.

  • رایحه اولیه : پرتقال , گریپ فروت , ترنج , کیوی , اسطوخودوس , نعناع , یوزو , بادیان رومی
    رایحه میانی : شمعدانی , چوب صندل سفید , نعناع هندی
    رایحه پایه : وانیل , دانه تونکا , فلفل , عنبر , مشک

خرید عطر اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر آدیداس آیس دایو

ادکلن آدیداس آیس دیو

آدیداس آیس دایو

Adidas Ice Dive

دیدگاهی بنویسید