تستر اوررجینال عطر بروتوس آنیک | Brutus Anik Tester

عطر ادکلن بروتوس آنیک | Brutus Anik

عطر ادکلن بروتوس آنیک | Brutus Anik عطری است با رایحه ملایم و کمی تلخ . این عطر در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. ادکلن بروتوس آنیک عطری است مردانه و زنانه با رایحه جذاب و گیرا.

عطر ادکلن بروتوس آنیک | Brutus Anik
عطر ادکلن بروتوس آنیک | Brutus Anik

کمپانی Brutus در سال ۲۰۱۷ عطری وودی ( چوبی ) را برای مردان باوقار به بازار عطر و ادکلن معرفی نمود. عطر بروتوس آنیک | Brutus Anik طراحی شده است از نت های رزماری ، فلفل ، رز ، زنبق ، یاس ، نرولی ، چوب صندل ، نعناع هندی ، خس خس و سدر تشکیل شده است. عطر لیلیوم این عطر را به طرفداران عطرهای کمی تلخ و تند پیشنهاد میکند و اطمینان می دهد پس از خرید ، عطری بسیار مجلل و خاص در دستانتان خواهید داشت.

در کل می توان گفت این عطر یک شاهکار است ! بهترین توصیف برای این عطر بدین گونه است که چشمان خود را ببندید و تصور کنید که در حال قدم زدن در سواحل خاورمیانه می باشید . خورشید و بوی شور آبی که بسیار خنک است به همراه برخی از گل های زیبا و ادویه جات ذهن شما را مسحور خواهد کرد.

عطر بروتوس آنیک | Brutus Anik، بسیار گیرا می باشد، از اینرو توصیه می شود حداکثر ۲ اسپری از این محصول بر روی پوست خود داشته باشید . این محصول می تواند برای زوج های جوان بسیار مناسب باشد و هر دوی آنها را در مهمانی ها در کانون توجه قرار دهد .

بطری Brutus Anik  لوکس و زیبا طراحی شده است. روی شیشه نشان تجاری Brutus به‌خوبی کار شده و دیده می‌شود. مایع درون بطری کمرنگ بوده و به‌خوبی از روی شیشه‌ی شفاف آن دیده می‌شود. در بطری با رنگ نقره‌ای و درخشانش به‌خوبی روی شیشه سوار شده است.  پس از اسپری کردن بروتوس آنیک روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی گل رز، فلفل و رزماری خواهید شد. این ترکیب تند و شیرین، هیجان و شادی فراوانی را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی این نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از شکوفه‌ی پرتقال، گل یاسمین و ریشه‌ی زنبق زرد ساخته می‌شوند. این ترکیب گلی و شیرین اعتمادبه‌نفس و انرژی مثبت زیادی را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی، این نت‌ها‌ جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از چوب صندل، گیاه پاتچولی، علف وتیور و چوب سدر تشکیل ‌شده‌اند.

  • رایحه اولیه : رز , رزماری , فلفل قرمز شیرین
    رایحه میانی : بهارنارنج , ریشه زنبق , یاس
    رایحه پایه : چوب صندل سفید , خس خس , سدر , نعناع هندی

خرید عطر اورجینال از فروشگاه عطر لیلیوم 

 

لینکهای مرتبط:

بروتوس آنیک

عطر بروتوس آنیک

ادکلن بروتوس آنیک

خرید عطر بروتوس آنیک

قیمت ادکلن بروتوس آنیک

Brutus Anik

دیدگاهی بنویسید