تستر اورجینال ادکلن کلوهه نومد | Chloe Nomade Tester

تستر اورجینال ادکلن کلوهه نومد | Chloe Nomade Tester

عطر ادکلن کلوهه نومد-Chloe Nomade عطری است ملایم.این عطر در سال ۲۰۱۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن کلوهه نومد-Chloe Nomade عطری است زنانه و جذاب.
عطر ادکلن کلوهه نومد-Chloe Nomade

به تازگی برند Chloe عطر جدیدی به نام Nomade را به مجموعه ی عطر های خود اضافه کرده است که رایحه ای فوق العاده دارد. این در حالی است که این عطر با سایر عطر های این مجموعه تفاوت بسیار زیادی دارد. تمام عطر های موجود در مجموعه ی این برند، دارای رایحه هایی مشابه هستند. آن ها خیلی شبیه به عطر های کلاسیک برند Chloe بوده و تنها در جزئیات با هم تفاوت اندکی دارند. اما به نظر می رسد که این برند، تصمیم به ارائه ی عطری جدید گرفته است. عطر جدید، Nomade، از نظر طراحی و همچنین بو، با سایر عطر های این مجموعه بسیار متفاوت است.

پایه ی این عطر از گل رز گرفته شده است. نکته ی عجیبی که در خصوص این عطر وجود دارد در این است که، هر چه از مصرف آن زمان بیشتری بگذرد، رایحه ی آن بهتر می شود. اگر مقداری از این عطر را بر روی پوست خود بزنید و به مدت نیم ساعت صبر کنید، می توانید رد پای عطر های مرکبات خوشبو که به همراه گل رز در ساخت این عطر استفاده شده اند را به خوبی حس کنید.

این عطر با شیشه ای فوق العاده زیبا به بازار عرضه می شود. شیشه ی شفاف و ساده ی این عطر طراحی نمادین و بسیار زیبایی دارد. این شیشه شبیه به کیف های نیم دایره ای این برند که در سال ۲۰۱۵ بسیار محبوب بودند، ساخته شده است. محبوبیت این کیف ها به قدری زیاد است که آن ها را به نمادی از این برند تبدیل کرده است. انتخاب این طرح برای شیشه ی عطر های جدید Chloe انتخابی هوشمندانه است.  همچنین برای شیشه ی این عطر در طلایی رنگی در نظر گرفته شده و کل مجموعه با یک روبان جیر صورتی رنگ تزیین شده است.

با اینکه مدت زمان زیادی از عرضه این عطر به بازار نگذشته است،Nomade بسیار مورد توجه افراد مشهور قرار گرفته است. آرین لابِد، بازیگر معروف فرانسوی معتقد است که Nomade عطر مناسب هر زن آزاد و ماجراجو است.

  • رایحه اولیه : آلو قطره طلا
    رایحه میانی : فریزیا
    رایحه پایه : خزه درخت بلوط

خرید ادکلن اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر کلوهه نومد

ادکلن کلوهه نومد

کلوهه نومید

Chloe Nomade

دیدگاهی بنویسید