بررسی برند عطر ادکلن کنزو-Kenzo

برند عطر ادکلن Kenzoکنزو اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۱۱۰ عدد عطر و ادکلن با برند کنزو | Kenzo  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی کنزو از سال 1970 شروع به کار نموده  و از سال 1978 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های اینن کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر کنزو-ادکلن کنزو-Kenzo
عطر کنزو-ادکلن کنزو-Kenzo

کمپانی Kenzo در سال 1970 توسط Takada Kenzo ژاپنی در پاریس تاسیس شد. وی قبل از مهاجرت به پاریس در دانشگاه معتبر Bunka Fashion در توکیو به عنوان یکی از اولین دانشجویان مرد در رشته طراحی فشن تحصیل می کرد.

Kenzo در سال 1964 به پاریس مهاجرت کرد و اولین بوتیک خود را در سال 1970 با نام Jungle Jap افتتاح کرد و دنیای فشن را با طراحی های فرهنگی، طبیعی و رنگارنگ خود دگرگون کرد. کنزو با تلفیق فرهنگ ژاپنی با دنیای فشن سبک جدیدی را ابداع نمود.

وی در سال 1978 با تولید اولین ادکلن (King Kong) وارد دنیای عطر و ادکلن شد. در سال 1993 کنزو پس از عقد قراردادی با کمپانی عطر و ادکلن سازی LVMH عطرهایش را با همکاری این کمپانی تولید می نماید. موسس برند در سال 1999 بازنشسته شد و از آن زمان تا کنون روی به طراحی دکوراسیون و مبلمان آورده است.

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کنزو

ادکلن کنزو

قیمت عطر کنزو

خرید عطر کنزو

عطر Kenzo

ادکلن Kenzo

دیدگاهی بنویسید