بررسی برند عطر ادکلن پورش دیزاین-Porsche Design

برند عطر ادکلن پورش دیزاینPorsche Design اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن ایتالیایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون تنها 7 عدد عطر و ادکلن با برند پورش دیزاین | Porsche Design  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی پورش دیزاین | Porsche Design از سال 1972 شروع به کار نموده  و از سال 2008 وارد بازار عطر و ادکلن شدهه است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
Porsche کمپانی مطرح خودروسازی در سال 1972 توسط پروفسور Ferdinand Porsche نوه ي Porsche (طراح و مخترع پرش مدل 911 ) در آلمان افتتاح شد. همزمان با جنگ جهانیی دوم او با توليد ماشين آلات جنگی سهم بسزايی در اين جنگ داشت که پس از آن با توليد خودروهای لوکس و مسابقه ای به يکی از قدرت های برتر خودروسازی در جهان تبديل گشت. این شرکت در سال 1974 به زل اتریش، منتقل شد. قبل از ایجاد این برند، برند دیگری با عنوان Porsche Selection وجود داشت که لوازم جانبی برای خودروهای اسپرت پورشه تولید می نمود. مجموعه چمدان، کیف زنانه، تی شرت، تقویم، دکمه، دکمه سر دست و سنجاق کراوات ویژه طراحی شده در “پورشه بوتیک” در دهه 1950 عرضه می شده است.

عطر پورش دیزاین-ادکلن Porsche Design این شرکت یکی از برندهای لوکس تولید لوازم جانبی و اکسسوری مردانه است که همیشه به نوآوری هایش در طراحی مشهور است. این برند برای طراحی هایش از مواد با کیفیت بالا و ترکیبی از سنت و مدرنیته بهره می برد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات همچون ساعت، عینک آفتابی، مجموعه ای از عطر و ادکلن های مردانه، چمدان ورزشی، تلفن همراه و لوازم جانبی برای خانه را تولید می نماید. در سال 2000 این شرکت برای پوشش طیف وسیعی از مشتریان فروشگاه آنلاین خود را نیز افتتاح نمود. در سال 2008 این شرکت با تولید عطری برای مردان به بازار عطر و ادکلن جهان وارد شد.

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر پورش دیزاین

ادکلن پورش دیزاین

قیمت عطر پورش دیزاین

خرید عطر پورش دیزاین

عطر Porsche Design

ادکلن Porsche Design

دیدگاهی بنویسید