بررسی برند عطر ادکلن لانوین-Lanvin

برند عطر ادکلن لانوین-Lanvin اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 40 عدد عطر و ادکلن با برند لانوین | Lanvin  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی  لانوین | Lanvin از سال 1909 شروع به کار نموده  و از سال 1924 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
کمپانی Lanvin توسط Jeanne-Marie Lanvin در پاریس تاسیس شد. Lanvin قدیمی ترین خانه طراحی فشن در پاریس است.
Lanvin آموزش دیده خیاطی و کلاهدوزی زنانه بود. لانوین پیش از تاسیس این برند برای دختران لباسهای بسیار زیبایی می دوخت و این باعث جلب توجه دیگران شد و درر سال 1909 به Syndicat de la Couture (اتحادیه خیاطان فرانسه) پیوست و از دوخت و دوز برای خردسالان به افراد بالغ تغییر حرفه داد. لانوین بخاطر طراحی مد روز و لباسهای همسان مادر و فرزند به شهرت رسید و بعدها به امپراطوری تبدیل شد که محصولاتی همچون دکور خانه، لباسهای مردانه و لباسهای زیر نیز تولید می نمود.
وی در سال 1946 از دنیا رفت و دخترش Marguerite مدیریت کمپانی را بر عهده گرفت. پس از فوت وی نیز در سال 1958 پسر عمویش Yves Lanvin مدیر کمپانی شد.. کمپانی تا سال 1989 در اختیار نوادگان لانوین بود و پس از آن واگذار شد.
لانوین در سال 1924 اولین عطر خود My Sin را تولید کرد تا یکی از قدیمی ترین برندها در تولید عطر و ادکلن لقب بگیرد. موفق ترین عطر این کمپانی به نام Arpège درر سال 1927 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و فروش بسیار بالایی ازآن خود کرد. تا دهه 1990 عطرهای این کمپانی تحت لیسانس عطر و ادکلن سازی L’Oreal تولید می شدند اما امروزه این عطرها تولید کمپانی عطر و ادکلن سازی Inter Parfums می باشد.

عطر لانوین-ادکلن لانوین-Lanvin مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر لنوين برای طراحی عطر و ادکلن لانوين عبارتند از : Paul Vacher, Andre Fraysse, Olivier Pescheux, Shyamala Maisondieu, Karine Dubreuil, Anne Flipo, Domitille Bertier, Alberto Morillas, Antoine Maisondieu, Madame Zed, Francis Kurkdjian, Francois Robert and Lena Pierottie.

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین

ادکلن لانوین

قیمت عطر لانوین

خرید عطر لانوین

عطر Lanvin

ادکلن Lanvin

دیدگاهی بنویسید