بررسی برند عطر ادکلن ریو کالکشن-Rio Collection

برند عطر ادکلن ریو کالکشنRio Collection اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن اماراتی است- البته احتمالا -است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۱۰۰ عدد عطر وو ادکلن با برند ریو کالکشن | Rio Collection  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی ریو | Rio Collection چند سالی هست که وارد  بازار عطر و ادکلن شده است.عطر و ادکلنن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر ریو کالکشن-ادکلن ریو-Rio Collection برند ریو کالکشن ( Rio collection ) با تولید اولین محصول خود به نام Rio  کار خود را شروع و خیلی زود بخاطر قیمت و کیفیت مناسب محصولاتش در ایران مشهور شد. این برند در ادامه فعالیت هایش، عطریات جدید خود را برگرفته از محصولات موفق جهان  مشابه سازی کرد و در حال حاضر حدود 100 محصول در کارنامه عطری خود دارد. محصولات این برند فقط بخاطر قیمت مناسب آن پیشنهاد می شود اما بصورت حرفه ای رایحه های آن نت های بویایی را رعایت نکرده و کاملا خطی است یعنی رایحه این عطر از ابتدا تا آخر یک بو را دارا است.

توجه: از تولید کننده این برند اطلاعات درستی در دست نیست و محصولاتش از نظر کارشناسان لیلیوم مورد تایید نیست. این برند در هیچکدام از رفرنسهای معتبر ثبت نشده است و از محل واقعی تولید اطلاعاتی در دسترس نیست و تنها در ایران به فروش میرسد.

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر ریو کالکشن

ادکلن ریو کالکشن

قیمت عطر ریو کالکشن

خرید عطر ریو کالکشن

عطر Rio Collection

ادکلن Rio Collection

دیدگاهی بنویسید