بررسی برند عطر ادکلن جگوار-Jaguar

برند عطر ادکلن Jaguarجگوار اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن انگلیسی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 26 عدد عطر و ادکلن با برند جاگوار | Jaguar  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی جاگوار | Jaguar از سال 1922 شروع به کار نموده  و از سال 1988 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است. عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر جگوار-ادکلن جگوار-Jaguar

Jaguar Cars Ltd که در ابتدا Swallow Sidecar تا قبل از جنگ جهانی دوم  نام داشت کمپانی لوکس خودروسازی است که توسط Sir William Lyons در سال 1922 در کاونتری انگلستان تاسیس گردید. این شرکت زیرشاخه ای از Jaguar Land Rover group می باشد متعلق به شرکت مادر Tata Motors هندوستان است. این شرکت پس از چندی با کمپانی موتور انگلستان (British Motor Corporation) ادغام شد. در سال 1984 شاخصش در بورس لندن عرضه شد و تا سال 1987 که مالکیتش را فورد امریکا برعهده گرفت جزو 100 شرکت برتر بریتانیا بود.
این کمپانی همچنین دارای حکم سلطنتی از ملکه الیزابت دوم و پرنس چارلز می باشد. اولین موفقیت تجاری جاگوار عرضه طیف وسیعی از اتومبیل های اسپرت بود.. علیرغم قیمت های بالایش خیلی زود در بازار بعنوان کالای لوکسی که ارزش خرید دارد جا افتاد.
شهرت جاگوار به خاطر موتورهای سریع و پرقدرتش در مسابقات اتومبیلرانی و خیابان ها بود. در دهه 1950 جاگوار برنده 4 دوره مسابقات 24 ساعته اتومبیلرانی فرانسهه شد. تحت قیمومیت فورد، جاگوار در سال های 1999 و 2001 مدل سریهای اس و آر را تولید نمود و در سال 2008 به شرکت هندی Tata Motors فروخته شد.
در سال 1988 جاگوار اولین عطرش برای مردان را به بازار عطر و ادکلن عرضه کرد، همچنین در سال 1993 نیز عطر جاگوار ویژه بانوان عرضه شد.اساسا عطر و ادکلن هایی جاگوار ترکیبی گرم از گلها و وانیل است.
عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر جگوار

ادکلن جگوار

قیمت عطر جگوار 

خرید عطر جگوار

عطر Jaguar

ادکلن Jaguar

دیدگاهی بنویسید