پلیس تیتانیوم وینگز-Police Titanium Wings

عطر ادکلن پلیس تیتانیوم وینگز-Police Titanium Wings عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنپلیس تیتانیوم وینگز-Police Titanium Wings عطری است مردانه و باکلاس.

عطر ادکلن پلیس تیتانیوم وینگز-Police Titanium Wings

عطر ادکلن پلیس تیتانیوم وینگز-Police Titanium Wings ، با رایحه ای چوبی و کوکتلی از میوه های آبدار و مرکبات روانه ی بازار گردید و از همان روزهای اول هوادارن بسیاری را به خود اختصاص داد.

با اسپری کردن Titanium Wings روی پوست و محل نبضتان بوی نارنج، لیمو، پرتقال ماندارین، سیب سبز، هندوانه و نت‌های گیاهی را استشمام خواهید کرد.این نت‌های مرکباتی و میوه‌ای شادی و نشاط شما را بیشتر می‌کنند. در ادامه شاهد جابجایی نت‌های آغازی و میانی خواهید بود. نت‌های میانی از ترکیب رزماری، گل زنبق دره، یاسمین، بوته‌ی میخک و نت‌های دریایی ساخته می‌شوند. بوی این نت‌های گلی و گیاهی هیجان و انرژی مثبت را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی به‌آرامی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از گل زنبق، وانیل، چوب سدر، چوب صندل، مشک، عنبر و دانه‌ی تونکا تشکیل می‌شوند. بوی این عناصر تند و چوبی هیجان و هماهنگی درونی شما را بیشتر می‌کند.

بطری تیتانیوم وینگز به رنگ خاکستری ساخته شده و به‌خوبی در دست جا می‌شود. روی بطری دو بال پرنده چاپ شده است. در وسط این دو بال نشان P که معرف برند پلیس است به‌خوبی مشاهده می‌شود. روی شانه‌ی فلزی بطری نشان کامل و آشنای Police کار شده است. درپوش استوانه‌ای Titanium Wings به رنگ خاکستری است و در بالای آن حرف P با طرحی زیبا و برجسته دیده می‌شود.

  • رایحه اولیه : نت های میوه ای ، مرکبات
  • رایحه میانی : نت های سبز ، نت های گل دار ، ادویه جات
  • رایحه پایه : مشک ، وانیل ، خس خس ، گل لادن فرانسوی ، سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر پلیس تیتانیوم وینگز

ادکلن پلیس تیتانیوم وینگز

پلیس تیتانیوم وینگز

Police Titanium Wings

 

 

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized