لاگوست ادو لاگوست سنسوال-Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

عطر ادکلن لاگوست ادو لاگوست سنسوال-Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلنعرضه شد. عطر ادکلن لاگوست ادو لاگوست سنسوال-Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن لاگوست ادو لاگوست سنسوال-Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

عطر ادکلن لاگوست ادو لاگوست سنسوال-Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle،عطری است گرم و خوشبو با شیرینی متعادل و بسیار جذاب.

اگر کمی به شیشه‌ی این لاگوست زیبا دقت کنید، به سرعت به رنگ تند و تیره‌ی آن علاقه‌مند خواهید شد. روی بطری، نشان تجاری لاگوست که یک سوسمار با دهان باز است، خودنمایی می‌کند. اگر نگاهتان را بالاتر ببرید، دور گردن بطری، نواری طلایی رنگ خواهید دید که پلاک لاگوست با یک بند به آن متصل شده است. در بطری با رنگ شیشه هارمونی داشته و با خطوط زیبایی که روی خودش دارد، زیبایی این شیشه را دوچندان می‌کند.

رایحه ابتدایی عطر با بویی شکلات مانند و کمی تلخ که در عین حال حس شیرین خامه ای مانند و جذابی نیز بهمراه دارد آغاز میشود و حضور فلفل صورتی در کنارش حالت فلفلی ملایم و مشخصی نیز ایجاد میکند. با گذر زمان رایحه فلفل ضعیفتر شده و حسی چوبی جایگزینش میگردد و در این میان رایحه گلها نیز کم کم جای خود را در میان دیگر روایح باز میکنند. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای نیمه شیرین و شکلاتی است که تلخی کمی از چوبها بهمراه دارد و رایحه لطیفی از گلها نیز به ملایمتر کردن تلخی چوب ها کمک می کنند.

  • رایحه اولیه : انگور فرنگی سیاه , فلفل صورتی
  • رایحه میانی : گلایل , رز , گل نخود
  • رایحه پایه : شیرینی نوقا , کهربا

ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لاگوست ادو لاگوست سنسوال

ادکلن لاگوست ادو لاگوست سنسوال

لاگوست ادو لاگوست سنسوال

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized