اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme

عطر ادکلن اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلنعرضه شد.عطر ادکلن اس تی دوپونت سو دوپونت-S.t Dupont So Dupont Pour Femme عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme

عطر ادکلن اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme ، از رایحه‌ای گلی و دلربایی برخوردار است.

وقتی این عطر را روی پوست و محل نبضتان اسپری کنید، متوجه بوی میوه‌هایی مانند گلابی و تمشک سیاه به همراه یلانگ‌یلانگ و گل سنبل خواهید شد. این ترکیب شیرین، باعث ایجاد طراوت و نشاط در روحیه‌ی شما می‌شود. پس از مدتی، متوجه جابه‌جایی نت‌های میانی و آغازی خواهید شد. نت‌های میانی از ترکیب گل میخک، زنبق دره، ماگنولیا و یاسمین تشکیل ‌شده‌اند. بوی این گل‌ها، شادی و انرژی مثبت را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی، نت‌های میانی جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد. این ‌نت‌ها از مشک، چوب صندل، گیاه پاتچولی و چوب سدر تشکیل می‌شوند. استشمام بوی این ترکیب استرس و اضطراب را از شما دور کرده و آرامش و اعتمادبه‌نفس را جایگزین آن می‌کند.

روی بطری این عطر و در یک کادر دایره‌ای، نام سو دوپون با رنگ روشن چاپ شده است. دور گردن بطری یک روبان صورتی‌رنگ مثل یک پاپیون گره خورده است. در بطری با رنگ طلایی و قد کوتاهش ترکیب کلی این شیشه را زیباتر می‌کند. در بالای در بطری، حرف انگلیسی D با خطی زیبا به‌صورت برجسته کار شده است. مایع صورتی روشن درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف این عطر به‌خوبی دیده می‌شود.

  • رایحه اولیه : توت سیاه , گلابی , سنبل , گل یلانگ
  • رایحه میانی : گل برف , گل صدتومانی , مگنولیا , یاس
  • رایحه پایه : چوب صندل سفید , مشک , سدر , نعناع هندی

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه

ادکلن اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه

اس تی دوپونت سو دوپونت زنانه

S.t Dupont So Dupont Pour Femme

 

 

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized