آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس ۱۰-Amouage The Library Collection Opus X

عطر ادکلن آمواج اوپوس ده-Amouage Opus X عطری است گرم و تند. این عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن آمواج اوپوس ده-Amouage Opus X عطری است زنانه و مردانه و جذاب.

عطر ادکلن آمواج اوپوس ده-Amouage Opus X

عطر ادکلن آمواج اوپوس ده-Amouage Opus X،که برای استفاده‌ی مشترک آقایان و بانوان ساخته شده، «Opus X» نام دارد. Opus X بوی شرقی و تندی دارد. با توجه به بوی گرم این عطر، استفاده از آن در فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود.

بطری Opus X بسیار زیبا و شیک طراحی شده است. روی بطری، نشان تجاری آمواج دیده می‌شود. درپوش بطری با شکل استوانه‌ای و رنگ طلایی‌اش به‌خوبی روی شیشه سوار شده است. نیمه‌ی پایینی شیشه به رنگ قرمز است و تندی عطر را نشان می‌دهد

پس از اسپری‌کردن این عطر روی پوست و محل نبضتان، متوجه بوی گل رز خواهید شد. این نت گلی و شیرین، انرژی‌های مثبت را به‌سوی شما هدایت می‌کند. پس از مدتی طولانی، این نت آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهد داد. نت‌های میانی از ترکیب گل شمعدانی و چرم ساخته شده‌اند. بوی این ترکیب دوگانه اعتمادبه‌نفس و تمرکز بالایی را در شما ایجاد می‌کند. در ادامه و با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از نت‌های فلزی، عود، یلانگ‌یلانگ و عنبر ساخته شده‌اند. بوی این عناصر عجیب‌وغریب، انرژی و هیجان را به شما منتقل می‌کند.

  • رایحه اولیه : رز – رز قرمز – رز می
  • رایحه میانی : گل شمعدانی – چرم
  • رایحه پایه : نت های فلزی – عود لائوسی – یلانگ یلانگ

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر آمواج اوپوس ده

ادکلن آمواج اوپوس ده

آمواج اوپوس ده

Amouage Opus X

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized